wtorek, 7 maja 2024

"Reputacja niegrzecznej dziewczyny" Elle Kennedy

"Reputacja niegrzecznej dziewczyny" Elle Kennedy

I jak tu nie kochać Elle Kennedy, kiedy pisze zaskakujące i pełne namiętności historie, które zarówno chwytają za serce, jak i pobudzają wyobraźnię? W moim przypadku nie ma takiej możliwości i od przeczytania pierwszej książki autorki, uwielbiam ją całym sercem ♥️.

Czy w przypadku "Reputacji niegrzecznej dziewczyny" jest inaczej??? Absolutnie nie!!! Jak zawsze Elle Kennedy stanęła na wysokości zadania i ukradła kawałek mojego cennego czasu. A ja wcale nie protestowałam, gdy to robiła 😉.


"Reputacja niegrzecznej dziewczyny" Elle Kennedy

"Reputacja niegrzecznej dziewczyny" to druga powieść z serii "Avalon Bay". Historia Gen i Evana z pozoru wydaje się mało skomplikowana, ale choć między nimi jest ogromne uczucie i chemia jakiej dawno nie widziałam, to tych dwoje ma problem z powrotem do siebie. Bawią się w kotka i myszkę, powodując nie małe zamieszanie i oczywiście pakują się tym samym w kłopoty. Czy przyjaźń między Gen a Evanem jest możliwa? I tak i nie. Na pewno ciągnie ich do siebie i prędzej czy później do siebie wrócą. Pytanie jest tylko jedno - ile zniszczeń po sobie zostawią, zanim to nastąpi???

"Reputacja niegrzecznej dziewczyny" Elle Kennedy

"Reputacja niegrzecznej dziewczyny" Elle Kennedy

Śmiałam się, wzruszyłam, świetnie bawiłam, by momentami się wkurzyć lub lekko zarumienić. I tak w koło. I choć ta książka to typowy amerykański romans, to Elle jest mistrzynią opowiadania o emocjach i rozbudzania mojej wyobraźni. Podoba mi się to, jak pisze o pożądaniu, dzięki czemu mogę poczuć to, co czują bohaterowie. Jest w tym świetna i ani na moment nie zwalnia. Wszystko jest  jakby namacalne, a emocje, uczucia i pragnienia bohaterów są na wyciągnięcie ręki. To się nazywa magia literackiego pióra. 

Evan, to facet, który jeszcze nie wie czego chce od życia. Ale jest pewien, że Gen jest jego pragnieniem i nigdy nie wybije sobie jej z głowy. Genevieve już raz uciekła od niego i rodzinnego miasta. Śmierć matki sprawiła, że musiała wrócić i ma trochę zostać. To trochę wystarczyło, by przygaszone uczucia i namiętność wzięły górę. Już nic nie będzie takie samo gdy nadchodzi huragan Hartley&West. 

Rewelacyjny amerykański romans do przeczytania w jeden wieczór. Śmiało można zabrać go na wakacje i czytać na plaży. Ale pamiętajcie, by zacząć od pierwszej części. 

"Reputacja niegrzecznej dziewczyny" Elle Kennedy

Czekam na kolejną część z tej serii. Już przeczytałam opis na Lubimy Czytać i jestem ciekawa co takiego Elle tym razem wymyśli. Ale jestem przekonana, że kolejny raz będę zachwycona.


Wydawnictwo Zysk i Spółka dziękuję za egzemplarz recenzencki ♥️


#recenzjaksiazki #zyskiska
#recenzja #avalonbay #reputacjaniegrzecznejdziewczyny
#ksiazka #ellekennedy #book #bookstagram
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)