czwartek, 27 stycznia 2022

"Nieprzyzwoite przyjemnostki" kasa i perwersje #2 - Meghan March - recenzja

"Nieprzyzwoite przyjemnostki" Meghan March - recenzja


Fala zdjęć najnowszej książki Meghan March o intrygującym tytule "Nieprzyzwoite przyjemnostki" zalała Instagram. Książka zbiera przychylne opinii czytelniczek, a dziewczyny już szykują się na trzecią część przygód Holly i Creightona. A jak w moim odczuciu wypadła ta książka?


"Nieprzyzwoite przyjemnostki" Meghan March - recenzja

Zwykle jest tak, że kiedy śliczna dziewczyna poślubia bogatego przystojniaka, kończą się problemy, a piękni małżonkowie żyją długo i szczęśliwie. Że tym razem będzie inaczej, było jasne właściwie od początku.

Holly Wix to tylko na pozór jedynie seksowna gwiazdka country, rola potulnej żony miliardera z pewnością nie była szczytem jej marzeń. Nawet jeśli tym miliarderem był przystojny, silny i cudownie dominujący Creighton Karas.

Creighton był samolubnym, ale bajecznie bogatym dupkiem. Oczekiwał, że jego seksowna żona będzie należała wyłącznie do niego i żyła na jego zasadach. Nie wziął pod uwagę, że Holly nie zamierza zrezygnować dla niego ze swoich pasji i marzeń. Dziewczyna kochała muzykę, a jej talent został dostrzeżony i miał szansę rozkwitnąć na trasie koncertowej. Fani uwielbiali jej głos. I właśnie dlatego któregoś dnia mężczyzna znalazł w pustym domu kartkę. Żegnaj, Creighton.

Żadna kobieta wcześniej nie odważyła się go porzucić. Creighton nie mógł się z tym pogodzić. Holly miała być jego, dopóki ON z nią nie skończy. A na razie tego nie planował. Oczywiste było, że Holly wróci - tylko wcześniej Creighton musi ją znaleźć. Nieważne, za jaką cenę.

"Nieprzyzwoite przyjemnstki" Meghan March - recenzja

Pierwsza część skończyła się w charakterystyczny dla autorki sposób, czyli dramą. Holly odeszła od męża, ponieważ ten totalnie ją olał. To tak w skrócie. Dziewczyna wyjechała w trasę i jak na razie nic nie zapowiadało, by Pan mąż miał się odezwać. A, że Holly zostawiła w domu swój telefon, dodatkowo nic nie ułatwiało. Ale Creightona, to mężczyzna, którego nie można lekceważyć. Zjawia się nieoczekiwanie i nic nie wskazuje na to, by chciał sobie darować znajomość ze swoją nową żoną. Ale jak to w przypadku książek Meghan bywa, jeszcze nie jedna krzywa akcja przed nimi.

"Nieprzyzwoite przyjemnostki" Meghan March - recenzja

"Nieprzyzwoite przyjemnostki" Meghan March - recenzja

Uwielbiam książki Meghan March i mam wszystkie wydane do tej pory w Polsce. Wszystkie ukazały się nakładem wydawnictwa Editio Red. Ale jestem ciekawa czy Ci z Was, którzy znają twórczość Meghan od podszewki, mają również wrażenie, że zaczyna pisać schematami. Wszystkie fabuły są oczywiście różne, ale jakoś to tak wszystko podobnie wygląda. W przypadku historii Holly i Creightona wiem już od pierwszej części, że będzie happy end na końcu, ponieważ ta para pojawiła się już w poprzednich książkach autorki i znam ich dalsze losy. I wkurza mnie to, ponieważ wolałabym ich nie znać. Źle Meghan zrobiła, że dużo zdradziła w poprzednich książkach. Ktoś, kto ich nie czytał, oczywiście nie będzie tego wiedział, ale ja czytam wszystko seriami i w kolejności wydania. No nic, czekam na trzecią część, jestem ciekawa co autorka tam wymyśli. Jedno jest pewne, Meghan nie można nie lubić.


A jak jest z Wami? Lubicie twórczość autorki?


Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuję wydawnictwu Editio Red. 

7 komentarzy:

 1. Siostra ostatnio czytała dwa tomy tej autorki w duecie i bardzo jej się podobały.

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam twórczość i naprawdę uważam to za ciekawe lektury, w sam raz na na zimowy wieczór :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nic tej autorki nie czytałam, czuję, że nie wszystko może mi podejść. Jednak jest parę tytułów, które mnie ciekawią.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak wiesz, podobnie jak Ty jestem fanką ksiązek Meghan i te dwa tomy są w mojej biblioteczce. Dziś zacznę je czytać - wiem, że szybko mi to pójdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze nie miałam okazji spotkać się z książkami tej autorki, lecz nie buszuję w tym gatunku, doceniam za to, że potrafi rozpalić serca i wyobraźnię czytelniczek. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. o autorce słyszałam ale nie miałam okazji jeszcze czytać jej książek, mam sporo do nadrobienia
  Muszę jakieś wolne ogarnąć na to wszytsko :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam tę książkę i muszę zamówić sobie trzecią część. Lubię autorkę i jej historię, akurat z innych książek nie znam tych bohaterów, więc nie wiem jak skończy się ich opowieść

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)