piątek, 7 stycznia 2022

"Wróg mojego wroga" Monika Skabara - zapowiedź - Patronat Medialny

"Wróg mojego wroga" Monika Skabara - zapowiedź - Patronat Medialny


23 lutego będzie miała premierę najnowsza książka jednej z moich ulubionych autorek romansów Moniki Skabary. "Wróg mojego wroga" to typowa dla Moniki historia. Będzie gorąco, mrocznie, niebezpiecznie i bardzo seksownie. Jesteście gotowi na historię Kiry i AJ?


"Wróg mojego wroga" Monika Skabara - zapowiedź - Patronat Medialny

Nic nie łączy silniej niż wspólna zemsta.

Kira ma na koncie wiele osiągnięć: prowadzi własną firmę, sprawnie zarządza zespołem, ma pracę, która jest jej pasją i daje jej satysfakcję. Nic jednak nie może równać się z jej największym życiowym sukcesem, jakim było wyzwolenie się z relacji pełnej przemocy fizycznej i psychicznej. Marcus jest już byłym mężem, wciąż jednak stanowi zagrożenie – tym razem chce odebrać Kirze jej firmę.

Aby ratować biznes, Kira spotyka się z nowym kontrahentem. AJ ma swoje powody, żeby nie znosić Marcusa, proponuje jej więc sojusz. Razem mają doprowadzić byłego męża Kiry do ruiny. Problem w tym, że posiadanie wspólnego wroga bardzo ich do siebie zbliżyło, tak bardzo, że aż pozwolili sobie na coś zupełnie szalonego. Czy to aby na pewno dobry start do planowania zimnej zemsty?


Monika Skabara

Uzależniona od kawy, muzyki, książek, filmów Marvela, Star Warsów, Dragon Balla i dobrego jedzenia. Uwielbia poznawać nowe języki, zwiedzać nowe miejsca, malować akrylami, a w ramach pozbycia się nadmiaru stresów wybrać się na trening karate. Spełniona jako żona i mama, stara się czerpać z każdego dnia garściami i cieszyć się z małych rzeczy, które przynosi los. A gdy los podkłada jej kłody pod nogi pokazuje mu środkowy palec i z uśmiechem odpowiada, że bije jak baba.

Od dwudziestu lat nałogowo czyta książki, choć jak sama twierdzi romanse były zawsze jej ulubionym gatunkiem literatury. Pisanie sprawiało jej olbrzymią radość od szkoły podstawowej, ale dopiero po trzydziestce zdecydowała się spróbować swoich sił jako autorka powieści dla kobiet.

"Wróg mojego wroga" Monika Skabara - zapowiedź - Patronat Medialny


Oczywiście jestem już po lekturze i zapewniam Was, że jest to książka na jeden wieczór. Nie będziecie mogli się od niej oderwać. "Wróg mojego wroga" to piąta książka Moniki Skabary. Wcześniej nakładem wydawnictwa Kobiecego ukazały się:

Seria Dziedzictwo :

"Rosyjska księżniczka"

"Odzyskana korona"

"Trzeci dziedzic"

oraz

"Dziewczyna feniksa"
W przygotowaniu "Dziewczyna Feniksa 2" - jeszcze nie znam tytułu.


Czekacie na tą książkę?


5 komentarzy:

 1. Nie słyszałam o tej autorce, ale bardzo lubię romanse, erotyki i powieści obyczajowe, więc jestem bardzo ciekawa jej zawartości. Okładka zdecydowanie wzbudza moje zainteresowanie tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 2. Siostra miała okazję zapoznać się z jedną z książek tej autorki. W przyszłości polecę jej też ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam na oku tę książkę i mam nadzieję, że znajdzie się ona w moich rękach. Historia wydaje się być idealnie dopasowana do moich czytelniczych upodobań

  OdpowiedzUsuń
 4. Doceniam odwagę osób, które decydują się podzielić z innym swoją twórczością, wystawić się na opinie czytelników, ale przede wszystkim nie bać się spełniać twórcze marzenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja w tym tygodniu będę ją czytać, na razie czytam coś innego i ta musi poczekać. Wiem jednak, że Monika mnie nie zawiodła :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)