sobota, 21 maja 2022

"Ukryty pod tatuażami" Meghan March - recenzja - Tania Książka

"Ukryte pod tatuażami" Meghan March - recenzja - Tania Książka


"Ukryty pod tatuażami" to drugi tom emocjonującej i wypełnionej akcją po brzegi najnowszej serii Meghan March. Na chwilę obecną wydane są dwa tomy, a kolejne dwa są w przygotowaniu. Czy kolejny tom "Sekretów i namiętności" skradł moje serce?


"Ukryte pod tatuażami" Meghan March - recenzja - Tania Książka

"Ukryty pod tatuażami" to drugi z kolei tom powieściowej serii zatytułowanej "Sekrety i namiętności". Tym razem na pierwszy plan zdarzeń wysuwają się Constantine Leahy, posiadający własny salon tatuażu i kilka nieruchomości, sam pokryty tuszem niemal od stóp do głów oraz Vanessa Frost, mająca nadzieję zostać szefową wielkiej Fundacji. Kiedyś para przespała się ze sobą, jednak ona uciekła z samego rana i więcej się nie pokazała, natomiast on, z uwagi na wypity alkohol, niczego nie pamięta. Mężczyzna czasem wspomina Vanessę, jednak rozumie, że pochodzi z zupełnie odrębnego świata.

Kobieta ma jednak pewien problem. Okazuje się, że podczas uzupełniania dokumentów, popełnia poważny błąd. Jako że Fundacja jest dla niej wszystkim, a wuj, będący obecnie jej dyrektorem, mógłby pozbawić Vanessę marzeń o kierowaniu nią w przyszłości, tuszuje sprawę i postanawia wszystko naprawić. Aby mogło się to udać, musi poprosić o pomoc właśnie Constantine'a. Jaki układ zawrze ze sobą tych dwoje? Czy wyjdzie z tego coś więcej?

"Ukryte pod tatuażami" Meghan March - recenzja - Tania Książka

Tak jak wspomniałam Wam w recenzji powyższego tomu i jak już pewnie zauważyliście po opisie, ta seria jest inna. Inna dlatego, że każdy tom opowiada historię innych bohaterów, ale książki są ze sobą powiązane postaciami i niektórymi scenami oraz wątkami. Jakby się uprzeć, to można czytać je oddzielnie, ale zawsze powtarzam, że lepiej zacząć od pierwszego tomu i czytać książki w kolejności. Znam wszystkie romanse, które napisała Meghan i nie zauważyłam powiązania tej serii z innymi jej książkami, co często się u autorki zdarza. Jedyne co je łączy to Nowy Orlean, gdzie dzieje się akcja pierwszej oraz drugiej części tej serii.

"Ukryte pod tatuażami" Meghan March - recenzja - Tania Książka

Bohaterem książki "Ukryty pod tatuażami" Meghan March jest Constantine Leahy, właściciel bardzo dobrze prosperującego salonu tatuażu, klubu ze striptizem oraz lombardu. Dzieciństwo Cona nie było łatwe. Odbił się od dna, dzięki swoim adopcyjnym rodzicom, a po ich zabójstwie odziedziczył wart kupę pieniędzy majątek. To było dawno, ale nigdy nie zapomniał i nie wybaczył sobie, że nie mógł uchronić ukochanych rodziców od śmierci. Ale to nie jedyna rzecz, o której Con nigdy nie zapomniał. Jest jedna noc, która wydarzyła dwa lata temu. Mężczyzna nie może sobie wybaczyć, że ją pamięta, ale niezbyt wyraźnie. Bo wszystko co dotyczy pewnej blondynki chciałby pamiętać z najdrobniejszymi szczegółami.

Vanessa Frost aż nazbyt dobrze pamięta to, co wydarzyło się między nią a Constantinem dwa lata temu. Ale wie, że nie jest to mężczyzna dla niej. Gdy odkrywa, że Con ma działkę, która musi zostać przepisana jej fundacji, zamierza powrócić do jego życia i zrobić wszystko, by mężczyzna zrobił odpis. Nie wie jednak, że ma on co do niej niecne plany i tym razem zamierza wykorzystać swoją drugą szansę w 100%.

Oboje zawierają układ z korzyścią dla obu stron. Ale licho nie śpi. Na jaw zaczynają wychodzić różne sekrety a wrogowie zrobią wszystko, by zniszczyć szczęście naszej pary. Czy im się to uda?

"Ukryty pod tatuażami" Meghan March - recenzja - Tania Książka

Bardzo lubię książki Meghan March i mam wszystkie, które ukazały się nakładem Editio Red na polskim rynku. Jest mało autorek, których książki kolekcjonuję całymi seriami ale Meghan zdecydowanie jest jedną z moich faworytek. Lubię jej styl oraz emocje, które towarzyszą mi podczas czytania. Historia Vanessy i Constatntine'a również mi się podobała. Relacja panienki z dobrego domu oraz niegrzecznego chłopca z tatuażami to motyw, o którym mogłabym czytać w co drugiej książce. Wyjątkowo min pasuje i takie historie zawsze przyprawiają mnie o szybsze bicie serca. Tym bardziej, że Meghan ma talent do opisywania scen miłosnych tak, że zawsze podczas ich czytania robi mi się gorąco...

"Ukryty pod tatuażami" Meghan March - recenzja - Tania Książka

Jeśli lubicie gorące i emocjonujące romanse, to koniecznie zajrzyjcie do nowości w księgarni Tania Książka. Widziałam u nich kilka propozycji, które koniecznie muszę sobie zamówić. A tymczasem czekam na kolejne tomy serii "Sekrety i namiętności". W następnej książce poznamy historię pewnego pracownika lombardu...


Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuję księgarni Tania Książka. 

1 komentarz:

  1. Uwielbiam twórczość Meghan March podobnie jak Ty, ale ta seria jest jeszcze przede mną. Muszę szybko ją nadrobić.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)