czwartek, 18 maja 2023

"Profesor" Monika Magoska - Suchar

Wpis reklamowy

"Profesor" Monika Magoska - Suchar

17 maja Monika Magoska - Suchar świętowała premierę swojej nowej książki "Profesor". Jest to drugi tom erotycznej serii Symfonia zmysłów. Jak się zapewne domyślacie, książka ma do zaoferowania śmiałe, odważne i dla niektórych kontrowersyjne sceny seksu. W końcu romans młodziutkiej Stelli ze swoim Profesorem, gdyby wyszedł na jaw, byłby prawdziwym skandalem w świecie muzyki...Monika kolejny raz otworzyła przede mną drzwi do swojej wyobraźni i zaprosiła mnie do świata, w którym miłość, seks, władza, tajemnica i intrygi grają pierwsze skrzypce. A pośrodku tego jest Stella. Dziewczyna, która dużo ryzykuje, by tylko być ze swoją miłością. I tu nasuwa się pytanie - czy jest to miłość odwzajemniona? A może dziewczyna jest tylko zabawką w rękach dużo starszego, majętnego Profesora, który skradł jej serce i sprawił, że bez niego Stella nie może funkcjonować? Albo nie może funkcjonować bez tego, co razem robili? W końcu pożądanie to coś, z czym trudno walczyć, bo bywa uzależniające.

"Profesor" Monika Magoska - Suchar

"Profesor" Monika Magoska - Suchar

"Profesor" Monika Magoska - Suchar

Lubię pióro Moniki Moniki Magoski - Suchar. Jestem jej czytelniczką od pierwszej książki, którą wydała. Lubimy się, szanujemy, często gadamy o życiu, literaturze i tym, co sprawia nam przyjemność. W moim przypadku przyjemnością jest czytanie książek Moniki, ponieważ towarzyszą mi wtedy wielkie emocje. A ja lubię czuć i przeżywać to, co czytam....

Pamiętajcie, że każdy ma prawo czytać to, co lubi, nawet jeśli innym się to nie podoba. Każdy z nas ma prawo lubić inny rodzaj literatury. Jeśli mam ochotę na romans, to nikt nie może mi tego zabronić. Wiem, że historie pisane przez autorkę mogą wydać się komuś obrzydliwe, ponieważ jest w nich dużo seksu i to nie takiego uprawianego pod kocykiem przy zgaszonym światle. Ale ja i tak lubię i będę sięgać po literaturę erotyczną, ponieważ jej czytanie sprawia mi przyjemność. A tu mamy dodatkowo opowieść o odkrywaniu swojej seksualności i dążeniu do przyjemności. Co może być w tym złego? Ach, zapomniałam, w końcu Stella jest uczennicą Profesora. Ale z drugiej strony, gdyby powiedziała słowo "nie", to ta sytuacja by się nie wydarzyła, prawda?

Książka kończy się w takim momencie, że mam ochotę od razu sięgnąć po kolejny tom, ale go jeszcze nie ma. I już nie mogę doczekać się tego, gdy będzie w sprzedaży, ponieważ jestem pewna, że autorka zaplanowała niezłą dramę dla naszych bohaterów. A znając Monikę, to będzie się tam sporo działo...


Wydaje mi się, że Władca Ciemności poczuł coś w swoim zimnym sercu. Wydaje mi się, że się zakochał, choć długo nie chciał się do tego przyznać. I wydaje mi się, że gorzko pożałuje swojej miłości, pożądania i obsesji, która ma imię Stella. A dziewczyna? Po tym co przeczytałam na końcu, jestem pewna, że żałuje pojawienia się Profesora w swoim życiu. Tylko cały czas mam w głowie jeszcze jedno pytanie - jak Monika ma w planach naprawić to, co właśnie zrobiła?


Za możliwość przeczytania książki bardzo dziękuję wydawnictwu @niegrzeczneksiazki ❤️
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)