czwartek, 26 października 2023

"Secret. Love&Wine #1" Nana Bekher

"Secret. Love&Wine #1" Nana Bokher

Druga polecajka książkowa jednego dnia? Czemu nie 😉. Przed Wami dwa tomy serii Love&Wine autorstwa Nany Bekher. Książkowe niespodzianki, które zrobiło mi wydawnictwo Pascal. Oni wiedzą, że ich paczki niespodzianki zawsze sprawiają mi radość.


"Secret. Love&Wine #1" Nana Bokher

Dziś będzie kilka słów o książce "Secret". Przepiękna okładka, to po pierwsze. Żałuję, że moje zdjęcie nie oddaje nawet w połowie tego, jakie ta seria ma piękne szczegóły, zdobienia i kolory na okładce. Środek okładki też jest kolorowy. Po drugie bardzo podoba mi się pomysł autorki na historię czwórki rodzeństwa, którzy po śmierci rodziców otrzymują w spadku ich pensjonat, winnicę i stadninę. Zapis w testamencie głosi, że każde z nich ma spędzić 3 miesiące w rodzinnej posiadłości i zarządzać spadkiem. Po tym czasie będą mogli zrobić z nim co uważają za słuszne. Ale przez rok wszystko ma funkcjonować jak dawniej i nie ma kombinowania w tej kwestii. Jeśli się na to nie zgodzą, to cały spadek przepadnie i zostanie sprzedany, a pieniądze przekazane na akcje charytatywne.

Pierwsza na warcie zostaje Callie czyli najmłodsza z czwórki rodzeństwa.

"Secret. Love&Wine #1" Nana Bokher

"Secret. Love&Wine #1" Nana Bokher

Spadek, pensjonat, rodzinna winnica i tajemniczy mężczyzna... Callie wpada w wir pracy i nowego związku zatracając się w tym wszystkim bez reszty... Jest szczęśliwa, ale przestaje być przy tym czujna. Przystojny i tajemniczy Lars jest spełnieniem jej marzeń i dzwczyna powoli się w nim zakochuje. Jednak prawda, która wkrótce wyjdzie na jaw, kolejny raz rozbije jej serce na milion kawałków. Czy Callie uda się pozbierać poraz drugi???

"Secret. Love&Wine #1" Nana Bokher

To naprawdę godna uwagi historia. Połączenie romansu i literatury erotycznej dawno nie smakowało tak dobrze. Na tyle dobrze, że mam ochotę na kolejne danie główne. Muszę Wam zdradzić, że jak zobaczyłam okładki tej serii, to pomyślałam o fantastyce albo o mrocznej i bardzo erotycznej historii miłosnej. A okazało się, że to coś zupełnie innego. Wcale nie jestem tym zawiedziona, ponieważ Nana Bekher już nie raz udowodniła mi, że potrafi zaskoczyć a jej historie wciągają od pierwszej strony. Ciekawa jestem czy autorka utrzyma poziom w kolejnych książkach. Skoro jest czwórka rodzeństwa, to myślę, że możemy spodziewać się czterech części. Jeśli tak będzie, to na pewno je wszystkie przeczytam.

Musicie wiedzieć, że jest 🔥🛏️🍷🍇👫👩‍❤️‍💋‍👨🔥

Zabieram się z przyjemnością za kolejny tom.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki bardzo dziękuję wydawcy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)