wtorek, 18 stycznia 2022

"Demony" #1 Agnieszka Kowalska - Bojar - zapowiedź - patronat medialny

"Demony" #1 Agnieszka Kowalska - Bojar - zapowiedź - patronat medialny

Z ogromna przyjemnością przedstawiam Wam książkę, którą objęłam patronatem medialnym."Demony" to pierwszy tom najnowszego cyklu Agnieszki Kowalskiej - Bojar. Jak autorka komedii i mocnych mafijnych romansów sprawdziła się w roli autorki książek fantastycznych? Przekonacie się o tym, sięgając po pierwszy tom "Demonów".
Opis cyklu "Demony"

Upadająca oraz wszechpotężna rasa demonów pragnie odzyskać swą świetność. Jest jednak jeden problem – wśród żywych nie pozostała ani jedna kobieta. Dlatego ich przywódcy otwierają magiczną bramę między światami i sprowadzają do swej ojczyzny grupę obcych. Ludzi.

Po kilkunastu latach upadlającej i pełnej okrucieństw niewoli, przybysze buntują się, podejmując walkę ze znacznie silniejszym od siebie przeciwnikiem.

Akcja toczy się w różnych częściach świata oraz w różnych okresach czasu, które czasami dzielą setki lat. To całkiem nowe uniwersum, mój świat, który powstał podczas bezsennych nocy i deszczowych dni. Nie znajdziecie podobnego w żadnej innej książce, chociaż moi bohaterowie przeżywają te same rozterki co wy, kochają, nienawidzą i umierają. Czasami towarzyszy im magia, pulsująca w tak każdego oddechu. Czasami jedynie namiętność tak wielka, że wykracza za ramy ludzkiego pojmowania. Bo demony kochają inaczej…

"Demony" #1 Agnieszka Kowalska - Bojar - zapowiedź - patronat medialny

Opis tomu 1:

Sen - Tamara zasypia we własnym łóżku, a budzi się w obcym świecie, ścigana przez potwory z piekła rodem. Schronienie znajduje w ponurym zamczysku, którego gospodarzem jest tajemniczy Kayl. Gdy pryska czar iluzji, okazuje się, że jest on demonem. Okrutnym, pozbawionym ludzkich uczuć monstrum i jednocześnie pełnym dzikiego erotyzmu mężczyzną. Wzajemna fizyczna fascynacja bardzo szybko zamienia się w coś więcej, w coś, co trudno zaakceptować komuś takiemu jak Kayl. Bo czy żądna krwi istota, o sercu z kamienia i czarnym jak noc sumieniu, może się zakochać?

Ilyn - Nadszedł czas buntu. Niewolnicy powstali przeciwko swym panom, nie mogąc dłużej znieść poniżenia, okrucieństwa i przelewu krwi. Po jednej z bitew, Ilyn, zwiadowca ludzkiej armii, spotyka rannego wroga. Pomimo zapiekłej nienawiści, kobieta kierowana niezrozumiałym impulsem, nie tylko daruje mu życie, ale i pomaga. Nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszcza, że kiedyś ten wróg stanie się przyjacielem, który ocali nie tylko ją, lecz i całą Krainę Dolin.

Mistyfikacja - Dadae jest zupełnie inna niż dziewczęta z jej wioski. Dlatego żyje samotnie do dnia, gdy decyduje się wyruszyć w niebezpieczną podróż. Chce dotrzeć do śnieżnych szczytów gór, majaczących w oddali na horyzoncie. Do gór, o których tyle razy marzyła i o których opowiadała tak wiele historii. Lecz kiedy naprawdę znajdzie się u celu, okaże się, że iluzja przeplata się z rzeczywistością, a za tym wszystkim stoi tajemniczy mężczyzna, mający wobec dziewczyny swoje własne plany.

Uzurpator - Najpierw zabija jej rodzinę. Później przejmuje tron, a ją każe uwięzić w klasztorze. Po wielu latach zmusza do małżeństwa. Gwałci w noc poślubną i ostentacyjnie obnosi się ze swą kochanką. Lecz Naija nie godzi się z porażką. Uwięziona w zamkowej komnacie, planuje ucieczkę i zemstę. Wspiera ją w tym grupa wielmożów, którym nie podobają się nowe rządy Danjala. I tylko czas pokaże czy nawet tak zapiekła nienawiść, ma szansę zmienić się w coś zupełnie innego, odkryć tajemnice, które przez dziesiątki lat pozostawały nieodkryte.

"Demony" #1 Agnieszka Kowalska - Bojar - zapowiedź - patronat medialny

Agnieszka Kowalska - Bojar to jedna z połówek wydawnictwa Motyle w nosie, które założyła z pisarką Moniką Ligą. O wszystkich jej publikacjach wydanych jako self publishing możecie przeczytać na stronie www.motylewnosie.pl . Agnieszka kocha pisać i nierzadko zarywa noce, gdy najdzie ją wena. Jest autorką bardzo dobrze przyjętej mocnej mafijnej serii "Seksowni dranie" oraz komedii romantycznych, romansów czy krótkich miłosnych opowiadań z Motylowej Biblioteczki. Agnieszka nie boi się wprowadzać w życie swoich nawet najbardziej kontrowersyjnych pomysłów, a ma ich w głowie wiele i jeszcze nie raz nas czymś zaskoczy.

"Demony" #1 Agnieszka Kowalska - Bojar - zapowiedź - patronat medialny

Premiera książki 28 stycznia 2022. Możecie zamówić ją w przedsprzedaży w motylowym sklepie pod tym linkiem. 


Mam nadzieję, że Was zachęciłam do przeczytania książki. Dajcie znać w komentarzu, czy lubicie połączenie fantastyki i erotyki.


8 komentarzy:

 1. sama okładka trochę mnie bawi, wygląda jak z harlekina, ale fabuła mnie zaciekawiła i z chęcią skusiłabym się na tę książkę

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię fantastykę, ale czy z erotyką to dopiero musiałabym się przekonać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytam fantastyki, a jeśli już to lubię historie o wampirach i wilkołakach. Ciekawa jestem tej książki, jak przeczytasz to mi opowiesz

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastykę kocham, uwielbiam, staram się jak najwięcej adorować powstające w tym gatunku tytuły, ale z klimatem erotycznym w książkach już jestem na bakier. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Po fantastykę sięgam naprawdę bardzo, ale to bardzo rzadko, jednak w opisie tej książki jest coś, co mnie do niej przyciąga i chyba będę musiała ją poznać. Kto wie, może akurat mnie porwie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka w moim guście czytelniczym, jednak nie wiem czy się skuszę. Gratuluję patronatu, to wielkie osiągnięcie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdecznie gratuluję patronatu. Co do książk, to mnie zainteresowałaś. Dawno nie czytałam nic o demonach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie jest to gatunek, po który sięgam, więc tym razem sobie odpuszczę. Gratuluję patronatu - cieszę się, że jesteś tak rozchwytywana. Należy Ci się.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)