wtorek, 4 czerwca 2024

"The deal. Układ" Elle Kennedy

"The deal. Układ" Elle Kennedy

Elle Kennedy i seria o seksownych hokeistach z uniwersytetu Briar???? Jestem zdecydowanie na TAK!!!! Ostatnio nikt tak nie rozpala mojego serca jak Elle Kennedy, której książki pochłaniam w każdej ilości. Teraz przyszedł czas na napisanie recenzji jednej z nich. Czy „The deal. Układ" mi się spodobał?


"The deal. Układ" Elle Kennedy

"The deal. Układ" Elle Kennedy

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Zysk i Spółka mam możliwość czytać serię Off-Campus. Rozpoczyna ją historia kapitana drużyny hokeja i dziewczyny studiującej muzykę. Garret Graham i Hannah Wells to para iście wybuchowa i na pierwszy rzut oka zupełnie te dwie osoby do siebie nie pasują. Ale jak dobrze wiemy, owe pozory potrafią często mylić i zanim się dojdzie do właściwego wniosku, można dobrze w swoim życiu namieszać.

"The deal. Układ" Elle Kennedy

Uwielbiam książki Elle Kennedy i jej poczucie humoru. Uwielbiam ją również za małe kroczki, którymi prowadzi bohaterów swoich powieści. Ale małe wcale nie oznacza nudne, bowiem Elle jest mistrzynią budowania napięcia między bohaterami. I mam na myśli również napięcie seksualne. Bohaterowie jej książkę są bardzo aktywni w tym temacie, lubią imprezy i igraszki. Szczególnie hokeiści. I oczywiście każdy z nich idzie w zaparte, że nie potrzebuje dziewczyny. Do momentu, gdy na scenę wkroczy ta jedna jedyna. Wtedy cały świat przestaje istnieć ale zaczynają się też kłopoty.


Miałam przyjemność poznać już różnych uczniów uczelni Briar i jestem podekscytowana kolejnymi książkami, w których to właśnie ci studenci będą bohaterami kolejnych historii. Garret i Hannah zapoczątkowali lawinę miłostek, które przeradzają się w prawdziwe związki, jednak w tych historiach nie zabrakło dram i miłosnych rozczarowań. Czy jesteście na to gotowi?


Jeśli lubicie miłosne historie, pełne zawirowań i nieoczywistych zwrotów akcji, to gorąco polecam Wam romanse od Elle Kennedy. Mnie żaden z nich jeszcze nie zawiódł, a mam ich kilka w swojej biblioteczce już. 


Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem Zysk i Spółka. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)